X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
گروه هوافضا دانشگاه آزاد رامسر
به سایت گروه هوافضا دانشگاه آزاد رامسر خوش آمدیدبسمه تعالی 

شرح بازدید انجمن علمی هوافضا از فرودگاه رامسر 

با تلاش های ریاست محترم پژوهش اساتید و اعضای انجمن علمی هوافضا دانشگاه آزاد رامسر بازدید از فرودگاه رامسر برای 20 نفر از اعضای انجمن که درس ایرودینامیک را در این ترم دارند ; فراهم گردید .

این بازدید در روز سه شنبه 9 اردیبهشت 93 ساعت 9 صبح توسط 19 نفر از دانشجویان به همراه استاد خانم مهندس فدایی با حرکت به سمت فرودگاه آغاز گردید .

پس از حضور در فرودگاه در ابتدا استاد فدایی توضیحات اولیه و اهداف این بازدید را بیان نموده و در ادامه توضیحاتی در خصوص درس ایرودینامیک و رشته مهندسی هوافضا را بیان نمودند ; در ادامه دانشجویان با معاونت فرودگاه رامسر ملاقات داشتند ایشان ضمن خوش آمد گویی توضیحاتی در خصوص فرودگاه رامسر را بیان نمودند و به سوالات دانشجویان پاسخ دادند سپس دانشجویان را برای بازدید از برج مراقبت پرواز همراهی نموده و در برج مراقبت به همراه مسئول برج مراقبت توضیحات کاملی در خصوص سیستم های کنترل هوایی و تجهیزات فرودگاهی و سیستم های ناوبری ارائه نمودند .

در ادامه از تاسیسات هواشناسی بازدید انجام گرفت که کارشناس هواشناسی توضیحات کاملی در خصوص این تاسیسات (شامل باران سنج ، رطوبت نگار ، دماسنج ،ساعت آفتابی ،فشار سنج و سنجش باد ) ارائه نمودند و دانشجویان را با نحوه کارکرد این دستگاه ها و خصوصیات آنها آشنا نمودند .

در ادامه بازدید از پرواز های تفریحی فرودگاه انجام گرفت که استاد فدایی از نزدیک به شرح توضیحاتی در خصوص ایرودینامیک و کنترل و پایداری پرواز پرداختند .

در پایان دانشجویان ضمن گرفتن عکس یادگاری و صرف نهار با کوله باری از خاطرات و تجربیات به دانشگاه بازگشتند 

به امید برگزاری برنامه ها و بازدیدهای جامع تر و کاربردی تر برای دانشجویان 

با تشکر ویژه از ئکتر وظیفه دوست ریاست محترم پژوهش همچنین دکتر پور میرزاآقا و خانم فدایی که با زحمات و پیگیری های بی شاعبه ایشان امکان باردید میسر گردید .


انجمن علمی هوافضا             


در ادامه عکس های این بازدید را می توانید ببینید 

 


جمعه 12 اردیبهشت 1393 :: 00:59
کلیه حقوق این وبلاگ برای گروه هوافضا دانشگاه آزاد رامسر محفوظ است